Меню Закрити

НАШІ ПРОВІДНІ ФАХІВЦІ

ХТО МИ?

Консультаційна компанія «CERTICON» заснована в середині 2019 року. Метою компанії стало надання професійних консультацій в галузі розробки, впровадження та сертифікації систем управління.

Основними послугами, в переліку послуг компанії «CERTICON», є:

  • Розробка та впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (т.зв. системи НАССР) на підприємствах та у закладах України, в тому числі в галузі HoReCa. Що особливо важливо зараз, у контексті початку дії нормативно-правових актів стосовно безпечності харчових продуктів, а також початку перевірок з боку Держпродспоживслужби.

  • Розробка, підготовка до сертифікації, супровід при сертифікації систем управління якістю, екологічного управління, систем управління гігієною та безпекою праці, безпечністю харчових продуктів, відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 22000, ISO 22716.

  • Навчання фахівців підприємств та закладів вимогам міжнародних стандартів, щодо систем управління, практичним аспектам з впровадження систем управління, проведення внутрішніх аудитів систем управління.

Виокремитися на величезному ринку цих послуг компанії «CERTICON» дозволила впроваджена Політика компанії, що базується на таких принципах:

  • Орієнтація на замовника.

Фахівці компанії «CERTICON» здійснюють максимальний збір інформації про вимоги та потреби замовника, у контексті послуг компанії. Адже, неможливо надати замовнику те, що він бажає, якщо не розумієш, до кінця, як він уявляє те, що отримає.

  • Ефективність послуг.

При наданні консультацій, фахівці компанії «CERTICON» орієнтуються не тільки на досягнення, замовником, необхідних результатів, а й шукають варіанти рішень, що зекономлять ресурси замовника.

  • Адекватність та прозорість цін.

Свої послуги ми надаємо за цінами, що базуються на трудомісткості послуг без орієнтації на середньоринкову вартість. Вартість своїх послуг ми завжди можемо обгрунтувати.

Професійність наших послуг, незважаючи на короткий термін існування компанії «CERTICON», вже встигли оцінити: Концерн «Міські теплові мережі» (м.Запоріжжя); ТОВ «ИСТОК-ПЛЮС» (м.Запоріжжя); ТОВ «КФ Бревері» (м.Запоріжжя); ТОВ “Фудтрейд НК” (м. Миколаїв), мережа кав’ярень «ROCKKAVA» (м.Кременчуг); ресторан «ROCKVILLE» (м.Кременчуг); ресторан “Банзай (м. Нова Каховка) Фермерське господарство «ТАНОК» (Якимівський район); ПП “Савіч”, мережа магазинів «Мясной дворик» та магазини «Ветеран», «Дача» ( усі м. Нова Каховка), онлайн-супермаркет “ФУД”, Приватний комплекс безперервної освіти “ШКОЛА “Ейдос” та багато інших закладів освіти по Україні.

До нас постійно звертаються навчальні заклади з усієї України за консультаціями стосовно вимог системи НАССР.

Ми завжди готові Вам допомогти.

Звертайтесь. Адже, замало докладати усіх зусиль! Вам потрібно ще й знати, що робити!

 

А, якщо Ви вже консультувались у інших консультатнтів та, навіть, отримали необхідний сертифікат – Відмінно! Ви досягли своєї мети. Це допомогло Вам перемогти у тендері, задовольнити свого замовника, коли відправили йому копію сертифікату, який він вимагав. Так все і є. Це наша з Вами реальність у цій сфері. А питання: “Навіщо їм усім це ISO, НАССР?”. Воно і не виникло навіть, а якщо і виникло, то швидко відійшло на другий план. Мета ж досягнута. 

Таку послугу Вам надасть будь-який консультант з систем менеджменту! Ми теж можемо. Це Ваша потреба і ми її обов’язково задовольнимо. 

Досвід наших фахівців дозволяє надати подібну послугу з найменшими трудовитратами.

ПИШІТЬ, АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Якщо обираєте інший шлях: хочете навести лад у організації свого виробництва, чи наданні послуг та, при цьому, маєте своє бачення, але шукаєте допомогу – Вам сюди. Якщо взагалі не розумієте, що таке НАССР, ISO, ДСТУ ISO, системи менеджменту (управління), сертифікація систем менеджменту, аудити систем менеджменту 1-ою, 2-ою, 3-ою сторонами, але маєте бажання зрозуміти, чи не маєте бажання, але з цим щось потрібно робити, бо замовник, чи держава вимагає – Вам теж сюди, а потім пишіть, чи телефонуйте. Так, чи інакше – це Ваші вимоги і вони для нас найважливіші.

Фахівці в нашій команді мають освіту та досвід з розробки, впровадження, підтримання та поліпшення систем менеджменту цілої низки підприємств України. 

Наші фахівці мають великий досвід здійснення консультацій підприємств, що ведуть діяльність у різних напрямках економіки, як при виробництві продукції, так і при наданні послуг.

Наші фахівці мають досвід організації та проведення сертифікацій систем менеджменту підприємств України в якості аудиторів та технічних експертів органів з сертифікації.

Освіта та досвід наших фахівців дозволяє нам розуміти Ваші потреби, Ваші ризики, Ваші вимоги, а також потреби, вимоги й ризики органів з сертифікації. Це розуміння дозволить задовольнити Вас – наших клієнтів, а також вимоги Ваших зацікавлених сторін.