Меню Закрити

Компанія “CERTICON” вітає Концерн “Міські теплові мережі”

Ми щиро вітаємо Концерн “Міські теплові мережі” з успішним проходженням сертифікаційного аудиту та отримання сертифікатів відповідповідності систем управління якістю та екологічного управління відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015!

Як ми вже писали https://certicon.com.ua/blog/iso9001-iso14001/ – ця подія є початком процесу перетворень у одній з компаній державного сектору економіки, як і в державі в цілому.

Ми раді розуміти, що наші зусилля рухають нашу країну вперед! Наші знання та вміння, що ми передаємо з нашими консультаціями, допомагають поліпшувати процеси компаній, підвищувати їх мобільність у період перетворень.

Ми дуже пишаємося персоналом відділу Охорони навколишнього природного середовища концерну “Міські теплові мережі” та вітаємо з отриманням довгоочікуваних сертифікатів відповідності. І впевнені, що отриманий ними досвід у процесі навчання, що ми провели та аудиту, що вони пройшли, при нашому супроводі, дозволить не тільки підтримувати вже досягнутий рівень, а й стати на шлях постійного поліпшування діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.