Меню Закрити

Ми консультуємо дитячі заклади освіти Авангардівської ОТГ в Одеській області.

Авангардівська ОТГ – це, насправді, сучасна територія справжнього комфорту!

Авангард – це селище міського типу у Одеській області. Коли ми приїхали у це селище, ми ще раз собі довели, що все можуть люди, якщо захочуть.

Це невеличке селище вразило тим, що має сучасну розвинену інфраструктуру. Поспілкувашись з людьми, нам на секунду здалося, що ми потрапили у якусь європейську країну, проте український прапор нам нагадав де ми, і це нас ще більше порадувало.

Ми ще раз впевнилися в тому, що всі наші проблеми знаходяться у наших головах!

Не дивно, що з смт. Авангард вирішили об’єднатись в одну ОТГ й інші села поряд, зокрема с.Прилиманське.

Ми приїхали консультувати, стосовно впровадження системи НАССР, 3 навчальні заклади у Авангардівській ОТГ: ЗЗСО «Авангардівська гімназія»; Авангардівський ЗДО «Берізка»; Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З самого початку нас вразили питання співробітників цих закладів. Видно, що люди розуміють, що безпечне харчування їх дітей – це, насамперед, їх справа і, тому одним з перших питань, стосовно наших послуг, стосувалось проведення навчання персоналу закладів.

Ми тільки розпочинаємо роботи, проте вже розуємо, що у людей в цій ОТГ все буде добре і безпечно, адже вони самі цього хочуть і постійно шукають способи це забезпечити.

Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.