Меню Закрити

Ще один задоволений клієнт

ФАХІВЦЯМИ КОМПАНІЇ “CERTICON” ЗАВЕРШЕНА РОЗРОБКА СИСТЕМИ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ ТОВ “КФ Бревері”!

НАШ КЛІЄНТ – ЦЕ НЕВЕЛИКА КРАФТОВА БРОВАРНЯ, ЯКА ВИРОБЛЯЄ СПРАВЖНЄ ПИВО!

Нам було дуже цікаво побачити, як вариться справжнє пиво, чути, як про броварство розповідає засновник та керівник броварні Олег Віталійович Красносельський. 

З перших хвилин розмови з ним нам стало зрозуміло – в цій броварні працюють люди, які, насправді, зацікавлені в якості та безпечності свого унікального продукту.

Нам не довелося вести довгих перемовин щодо співпраці, тому що обом сторонам одразу стало зрозуміло, що кожен з нас отримає те, що бажає:

– ТОВ “КФ Бревері” – нові знання щодо безпечності харчових продуктів та розроблену, цілеспрямовано до умов виробництва, систему управління, що не потребує додаткової адаптації;

– ми – новий досвід, приємне спілкування та нові знайомства.

Під час візиту на виробництво ТОВ “КФ Бревері” ми були приємно вражені тим, як традиції броварства можуть поєднуватись з сучасними технологіями виробництва.

З першого дня співпраці ми тільки і чули питання:

“Що ще можно зробити для безпечності продукту?”

Ця співпраця ще раз доказала, що працездатність будь-якої системи управління, в першу чергу, залежить від зацікавленості керівництва організації та від системи комунікації з кожним працівником. Коли ці два фактори присутні в організації, то все інше – лише питання часу.Так, ТОВ “КФ Бревері” ще знадобиться час на впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів та додаткових рекомендацій технічного характеру, що розроблені нами для броварні, проте ми впевнені, що це буде зроблено швидко та якісно, а ми, за потреби, допоможемо, адже наш клієнт назавжди залишається нашим клієнтом, незалежно від нявності спільних проектів.

Додатково можемо наголосити, що розроблена система управління безпечністю харчових продуктів ТОВ “КФ Бревері”, за умови її впровадження та мінімального доопрацювання, готова до сертифікації відповідно до міжнародного стандарту ISO 22000. Дякуємо керівництву та персоналу ТОВ “КФ Бревері” за отримані позитивні емоції та досвід від співпраці і готуємось до виконання наступних спільних проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.