Меню Закрити

Йдемо на зустріч нашим замовникам!

Знижки на період дії карантину

Компанія CERTICON завжди йде на зустріч своїм замовникам. Нас вже знають, як компанію, що надає свої послуги за принципами індивідуального підходу, адекватності та обгрунтованості цін.
Всі наші клієнти відмічають, що наші ціни набагато нижчі від ринкових, при цьому отримують усі необхідні документи, знання та розуміння, що таке система НАССР і, що з нею робити далі.

Впроваджені в Україні обмежувальні заходи, спричинені пандемією особливо болісно вдарили по нашим замовникам з галузі громадського харчування. І, як ми вже писали у статті “Відмінності у роботі підприємств з виробництва харчових продуктів та закладів громадського харчування у період пандемії та переосмислення реалій“, зараз в усіх закладів є унікальний шанс та час для розробки та впровадження системи НАССР.
Ми також розуміємо, доходи цих закладів значно знизилися, або й, навіть, обнулилися.

Тому, саме для закладів громадського харчування (ресторани, бари, кафе, їдальні, харчоблоки шкіл, садочків, лікарень) на час дії заборони їх роботи , ми впроваджуємо систему знижок на наші консультативні послуги.

Що це означає?
Відтепер і до часу зняття заборони, для закладів громадського харчування діють такі знижки:

  • розробка програм попередніх умов та процедур – 30%;
  • розробка програм безпечності (аналіз ризиків виробничих процесів та розробка Плану НАССР) – 50%.

Оплата наших послуг, в цей період, впроваджується у 3 підходи:

  • авансовий платіж – 30%
  • після розробки – 30%
  • після повного закінчення робіт – 40%

Додатково, ми не будемо закладати у вартість 50% витрат на візит до Вашого закладу. Причина – дивіться нижче.

Зміна умов надання послуг

Обмежувальні заходи вплинули й на можливість надання нами наших послуг. Як ми вже наголошували, ми не надаємо шаблони документів та не використовуємо шаблонний підхід взагалі.
Ми починаємо розробку будь-якої системи управління лише після проведення діагностичного аудиту, що завжди супроводжується візитом до закладу.

Оскільки зараз здійснити візит з метою діагностики практично неможливо, ми розробили тимчасовий механізм надання наших послуг із застосуванням процедури віддаленого аудиту.
При цьому, ми, обов’язково, відвідаємо Ваш заклад з метою підтвердження результатів віддаленої діагностики та проведення навчання персоналу.

Віддалений аудит є стандартизованою та схваленою міжнародними організаціями зі стандартизації процедурою проведення аудитів, що розроблена, якраз, на випадок неможливості проведення очного аудиту.
Саме тому ми не будемо закладати у вартість 50% витрат на візит до Вашого закладу.

Звертайтесь! Використовуйте усі можливості, що надає ситуація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.