Меню Закрити

ISO 22716. Що це???

Стандарт ISO 22716:2007– настанова з належної виробничої практики (GMP – Good Manufacturing Practice), яка надає вказівки, правила та рекомендації щодо виробництва косметичної продукції, що лежать в основі Регламенту ЄС № 1223/2009 та Технічного регламенту на косметичну продукцію, затвердженого постановою КМУ від 20.01.2021 р. № 65.

 • В Європі Положення набуло чинності 11 липня 2013 року, а це означає, що тепер усі косметичні продукти, призначені для використання в ЄС, повинні суворо виготовлятися відповідно до GMP. Це дозволить контролювати виробничий процес від початку до кінця, включаючи виробників сировини, а також готових виробників косметики, дистриб’юторів, імпортерів та експортерів.

  В Україні Технічний регламенту на косметичну продукцію вступить в дію та стане обов’язковим для виконання з 3 серпня 2022 р.

Чому варто впровадити належні практики при виробництві парфумерно-косметичних засобів???

 • Виконання вимог ISO 22716 забезпечує виробнику встановлений рівень якості та безпеки продукту і гарантує споживачеві, що купується їм продукт виготовлений відповідно до рецептури, не містить сторонніх домішок, належним чином промаркований, правильно упакований і збереже заявлені властивості протягом усього терміну придатності.

  ВИГОДИ ВІД ВПРОВАДЖЕННЯ

  • підвищення довіри з боку споживача, формування впізнаваного і авторитетного бренду, підвищення комерційної вартості продукції;
  • автоматичне дотримання законодавчих національних і міжнародних регулюючих вимог;
  • забезпечення економічної стійкості організації на ринку виробників парфумерно-косметичної продукції та можливість виходу на нові ринки збуту;
  • підвищення якості та рівня безпеки продукції;
  • чітке вибудовування бізнес-процесів організації, ефективний розподіл внутрішніх ресурсів, відповідальності і повноважень персоналу в рамках системи менеджменту.

Навіщо сертифікувати систему управління при виробництві парфумерно-косметичних засобів???

 • Сертифікація ISO 22716 потрібна Вашому підприємству, якщо Ви маєте на меті:

  • Отримати доступ до європейських ринків збуту;
  • Підтвердити відповідність системи управління для демонстрації екологічності та безпечності;
  • Отримати конкурентні переваги при тендерах чи конкурсах.

  Сертифікація ISO 22716 забезпечує відповідність всіх рекомендацій Настанов з виробництва косметичної продукції GMP шляхом підходу до документації та регулювання виробництва, контролю, кондиціонування, зберігання та відвантаження продукції.

Процедура розробки, впровадження та сертифікації

Перейдіть на сторінку з нашими контактами та зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом

Прийнявши рішення замовити наші послуги – зателефонуйте нам і ми разом заповнимо заявку

Наші фахівці здійснююють візит до Вас з метою проведення діагностичного аудиту та збору інформації, що необхідна для розробки та сертифікації системи управління

На наше запрошення до Вашої організації здійснють візит аудитори одного з наших сертифікаційних партнерів з метою проведення сертифікаційного аудиту. 

Ми супроводжуємо Вас під час аудиту та відповідаємо на всі питання аудиторів.

НАШІ ГАРАНТІЇ